PUNCTE DE LUCRU TECHNOVA SI ZONELE DESERVITE


Oradea: BH

Depozit
Str. I. Cantacuzino nr. 6/A
Tel / Fax: 0259 447 409

Reprezentant vanzari
Craciun Popa – Mobil: 0744 610 770
E-mail: craciun.popa@technova.ro

Inginer ofertare
Horea Claudiu – Mobil: 0747 498 425
E-mail: claudiu.horea@technova.ro

Reprezentant vanzari (Oradea, Beius)
Ciprian Banici – Mobil: 0752 121 652
E-mail: ciprian.banici@technova.ro

Alba Iulia

Depozit
Str. Livezii nr. 41A

Reprezentant vanzari
Florin Mihaltan – Mobil: 0790 974 141
E-mail: florin.mihaltan@technova.ro

Inginer ofertare
Nicolae Mirică – Mobil: 0756 192 544
E-mail: nicolae.mirica@technova.ro

Livrari si Comenzi
Radu Mihaltan – Mobil: 0790 974 142
E-mail:magazin.ab@technova.ro

Baia Mare: MM, SM

Magazin
Bulevardul Traian nr. 7
Tel/Fax: 0740-925-639

Responsabil Magazin & Distributie
Calin Robas – Mobil: 0740 231 595
E-mail: calin.robas@technova.ro

Reprezentant Vanzari
Florin Marincas – Mobil: 0740 925 639
E-mail: florin.marincas@technova.ro

Inginer ofertare
Sorin Vasile – Mobil: 0740 270 353
E-mail: sorin.vasile@technova.ro

Beius

Magazin:
Str. Burgundia Mare nr. 2
Tel / Fax: 0359 198 189

Reprezentant vanzari (Oradea, Beius)
Ciprian Banici – Mobil: 0752 121 652
E-mail: ciprian.banici@technova.ro

Reprezentant vanzari
Stefan Balla – Mobil: 0771 177 512
E-mail: magazin.beius@technova.ro

Bucuresti: B, PH, AG, BZ, CT, GR, DB, IL, TR, CL

Depozit
Preciziei nr. 3, Corp C1, Hala nr. 2, Sector 6

Responsabil vanzari (B, AG, CT, GR, IL, TR, CL, DB, BZ, PH)
Adrian Badita – Mobil: 0744 610 772
E-mail: adrian.badita@technova.ro

Cluj-Napoca: CJ, BN, MS, SJ

Depozit
Str. Berariei nr. 6/A
Tel. 0749 194 317

Reprezentant vanzari (CJ, BN, MS)
Ovidiu Hudin – Mobil: 0751 282 663
E-mail: ovidiu.hudin@technova.ro

Distributie (CJ, MS, SJ, AB)
Horatiu Bora – Mobil: 0749 044 407
E-mail: horatiu.bora@technova.ro

Craiova: GJ, MH, VL, OT, DJ

Depozit
Str. Garlesti nr. 121
Tel / Fax: 0351 806 673

Reprezentant vanzari (GJ, MH, VL, OT, DJ)
Adrian Scheau – Mobil: 0751 029 869
E-mail: adrian.scheau@technova.ro

Reprezentant vanzari (DJ)
Catalin Badescu – Mobil: 0742 200 414
E-mail: catalin.badescu@technova.ro

Reprezentant vanzari (DJ)
Dan Veliscu – Mobil: 0742 200 444
E-mail: dan.veliscu@technova.ro

Inginer Ofertare
Elena Marin – Mobil: 0742 200 445
E-mail: elena.marin@technova.ro

Inginer Ofertare
Alin Marica – Mobil: 0790 008 089
E-mail: alin.marica@technova.ro

Reprezentant vanzari (OT, AG, VL, TR)
Ionut Musat – Mobil: 0736 609 960
E-mail: ionut.musat@technova.ro

Deva: HD, AB, CS

Depozit
Zarandului nr. 55

Reprezentant vanzari (HD, CS)
Bogdan Iacob – Mobil: 0748 055 503
E-mail: bogdan.iacob@technova.ro

Reprezentant vanzari si ofertare (HD)
Daniel Cretu – Mobil: 0748 055 511
E-mail: daniel.cretu@technova.ro

Inginer ofertare (HD)
Nicolae Mirica – Mobil: 0756 192 544
E-mail: nicolae.mirica@technova.ro

Satu Mare

Magazin:
Str. Magnoliei nr. 29

Reprezentant vanzari & ofertare
Ing. Gabriel Silaghi – Mobil: 0739 119 979
E-mail: gabriel.silaghi@technova.ro

Reprezentant vanzari
Florin Pop – Mobil: 0739 119 977
E-mail: florin.pop@technova.ro

Responsabil magazin
Gabriel Dindiligan – Mobil: 0739 119 980
E-mail: depozit.sm@technova.ro

Sibiu: BV, MS, SB

Magazin
Str. Stefan cel Mare nr. 154, Corp C12, Modulul 11
Tel / Fax: 0369 422 735

Reprezentant vanzari (BV, SB)
Daniel Trinbitas – Mobil: 0744 610 771
E-mail: daniel.trinbitas@technova.ro

Reprezentant vanzari
Ciprian Crefea – Mobil: 0741 226 471
E-mail: ciprian.crefea@technova.ro

Reprezentant vanzari (MS)
Daniel Groza – Mobil: 0729 059 753
E-mail: daniel.groza@technova.ro

Inginer ofertare (AB, HD, SB)
Nicolae Mirica – Mobil: 0756 192 544
E-mail: nicolae.mirica@technova.ro

Suceava: SV, BT, NT, IS, BC, VN, VS, CV, HR, GL, BR, TL

Depozit
Str. Cernauti nr. 114
Tel / Fax: 0330 803 032

Reprezentant vanzari
Razvan Marchitan – Mobil: 0742 200 440
E-mail: razvan.marchitan@technova.ro

Reprezentant vanzari
Horatiu Dragan – Mobil: 0742 200 441
E-mail: horatiu.dragan@technova.ro

Reprezentant vanzari (SV, BT, NT, IS, BC, VN, VS, CV, HR, GL, BR, TL)
Adrian Papuc – Mobil: 0744 610 773
E-mail: adrian.papuc@technova.ro

Inginer ofertare (SV, BT, NT, IS, BC, VN, VS, CV, HR, GL, BR, TL)
Sorin Bof – Mobil: 0747 200 440
E-mail: sorin.bof@technova.ro

Targu Jiu: GJ

Magazin
Bulevardul Ecaterina Teodoroiu nr. 14A
Tel / Fax: 0353 413 499

Reprezentant zonal (GJ, DJ)
Adrian Scheau – Mobil: 0751 029 869
E-mail: adrian.scheau@technova.ro

Reprezentant vanzari (GJ)
Daniel Dumitrica – Mobil: 0724 326 244
E-mail: daniel.dumitrica@technova.ro

Timisoara: AR, TM

Depozit
Divizia 9 Cavalerie nr. 64, Hala 5
Tel / Fax: 0356 401 966

Director vanzari (AR, TM)
Bogdan Tod – Mobil: 0752 121 653
E-mail: bogdan.tod@technova.ro

Director tehnic
Cristian Elena – Mobil: 0747 498 422
E-mail: cristian.elena@technova.ro

Sef birou ofertare
Cristian Kadar – Mobil: 0741 161 844
E-mail: cristian.kadar@technova.ro

Director departament ventilatie si climatizare
Robert Csiszer – Mobil: 0790 805 400
E-mail: robert.csiszer@technova.ro

Agent vanzari
Darius Viliga – Mobil: 0751 144 701
E-mail: darius.viliga@technova.ro

Inginer ofertare
Camelia Csiszer – Mobil: 0740 311 827
E-mail: camelia.nastai@technova.ro

CENTRU LOGISTIC
Oradea, Calea Aradului nr. 95, BH
Tel / Fax: 0259 447 026 | 0259 447 418
Email: info@technova.ro

Departament Livrari Nationale
Dorel Popa
Email: facturare.ro@technova.ro

Departament Achizitii Publice
Kristof Vlad – Economist Expert Achizitii Publice
Tel: 0755 011 811
Email: kristof.vlad@technova.ro

Contactati-ne