CENTRU LOGISTIC
Oradea, Calea Aradului nr. 95, Judet Bihor, Cod postal 410223
Tel / Fax: 0259 447 026 | 0259 447 418
Email: info@technova.ro

Departament Achizitii Publice SEAP
Kristof Vlad – Economist Expert Achizitii Publice
Tel: 0755 011 811
Email: kristof.vlad@technova.ro

ORAR FUNCTIONARE MAGAZIN / DEPOZIT:

De luni – vineri, in intervalele orare precizate mai jos:

– Beiuș (BH), Craiova, Deva, Satu Mare, Târgu Jiu: 08.30 – 17.30
– Alba Iulia, Baia Mare, Borșa (MM), Cluj-Napoca, Oradea, Suceava, Timișoara: 08.00 – 17.00
– Sibiu: 08.00 – 17.30
– București: 09.00 – 17.00

PUNCTE DE LUCRU TECHNOVA SI ZONELE DESERVITE

Depozit
Str. Livezii nr. 41A

Reprezentant vanzari
Florin Mihaltan – Mobil: 0790 974 141
E-mail: florin.mihaltan@technova.ro

Reprezentant zonal si Ofertare
Cosmin Serban – Mobil: 0790 974 146
E-mail: cosmin.serban@technova.ro

Livrari si Comenzi
Radu Mihaltan – Mobil: 0790 974 142
E-mail: depozit.ab@technova.ro

Magazin
Bulevardul Traian nr. 1
Tel: 0751 265 623

Reprezentant vanzari (MM, SM)
Florin Marincas – Mobil: 0740 925 639
E-mail: florin.marincas@technova.ro

Reprezentant vanzari
Calin Robas – Mobil: 0740 231 595
E-mail: calin.robas@technova.ro

Inginer ofertare
Sorin Vasile – Mobil: 0740 270 353
E-mail: sorin.vasile@technova.ro

Magazin:
Str. Burgundia Mare nr. 6
Tel: 0748 055 506

Reprezentant vanzari (Oradea, Beius)
Ciprian Banici – Mobil: 0752 121 652
E-mail: ciprian.banici@technova.ro

Reprezentant vanzari
Stefan Balla – Mobil: 0771 177 512
E-mail: magazin.beius@technova.ro

Magazin
Str. Libertății nr. 28

Responsabil Magazin & Distributie
Calin Robas – Mobil: 0740 231 595
E-mail: calin.robas@technova.ro

Depozit
Str. Preciziei nr. 24, Hala 1, Măgurele, Jud. Ilfov

Reprezentant vânzări (B, AG, CT, GR, IL, TR, CL, DB, BZ, PH)
Adrian Bădița – Mobil: 0744 610 772
E-mail: adrian.badita@technova.ro

Inginer ofertare
Lucian Holban – Mobil: 0741 228 580
E-mail: lucian.holban@technova.ro

Depozit
Str. Berariei nr. 6/A

Reprezentant vanzari (CJ, BN, MS)
Ovidiu Hudin – Mobil: 0751 282 663
E-mail: ovidiu.hudin@technova.ro

Reprezentant vanzari
Alin Chiorean – Mobil: 0723 343 015
E-mail: alin.chiorean@technova.ro

Reprezentant vanzari
Adrian Negrila – Mobil: 0747 498 421
E-mail: depozit.cj@technova.ro

Inginer ofertare
Razvan Cristurean – Mobil: 0725 574 297
E-mail: razvan.cristurean@technova.ro

Facturare / Gestiune
Tel. 0749 194 317

Depozit
Str. Garlesti nr. 121
Tel: 0351 806 685

Reprezentant vanzari (GJ, MH, VL, OT, DJ)
Adrian Scheau – Mobil: 0751 029 869
E-mail: adrian.scheau@technova.ro

Reprezentant vanzari (DJ)
Catalin Badescu – Mobil: 0742 200 414
E-mail: catalin.badescu@technova.ro

Reprezentant vanzari (DJ)
Dan Veliscu – Mobil: 0742 200 444
E-mail: dan.veliscu@technova.ro

Inginer Ofertare
Elena Marin – Mobil: 0742 200 445
E-mail: elena.marin@technova.ro

Inginer Ofertare
Alin Marica – Mobil: 0790 008 089
E-mail: alin.marica@technova.ro

Reprezentant vanzari (OT, AG, VL, TR)
Ionut Musat – Mobil: 0736 609 960
E-mail: ionut.musat@technova.ro

Depozit
Zarandului nr. 55

Reprezentant vanzari si ofertare (HD)
Daniel Cretu – Mobil: 0748 055 511
E-mail: daniel.cretu@technova.ro

Ofertare
Cosmin Serban – Mobil: 0790 974 146
E-mail: cosmin.serban@technova.ro

Facturare / Gestiune
Tel. 0748 055 550

Depozit
Str. Ogorului nr. 65D (langa Selgros)

Reprezentant vanzari
Craciun Popa – Mobil: 0744 610 770
E-mail: craciun.popa@technova.ro

Inginer ofertare
Horea Claudiu – Mobil: 0747 498 425
E-mail: claudiu.horea@technova.ro

Reprezentant vanzari (Oradea, Beius)
Ciprian Banici – Mobil: 0752 121 652
E-mail: ciprian.banici@technova.ro

Reprezentant vanzari
Stefan Luczo – Mobil: 0740 510 287
E-mail: stefan.luczo@technova.ro

Reprezentant vanzari
Gabriel Balașcău – Mobil: 0730 645 112
E-mail: gabriel.balascau@technova.ro

Magazin:
Str. Magnoliei nr. 29

Reprezentant vanzari & ofertare
Ing. Gabriel Silaghi – Mobil: 0739 119 979
E-mail: gabriel.silaghi@technova.ro

Reprezentant vanzari
Florin Buzas – Mobil: 0739 119 977
E-mail: florin.buzas@technova.ro

Facturare / Gestiune
Mobil: 0739 119 980

Magazin
Str. Stefan cel Mare nr. 154, Corp C12, Modulul 11
Tel: 0369 422 735

Reprezentant vanzari (BV, SB)
Daniel Trinbitas – Mobil: 0744 610 771
E-mail: daniel.trinbitas@technova.ro

Reprezentant vanzari
Vasile Davidoiu – Mobil: 0741 226 471
E-mail: vasile.davidoiu@technova.ro

Inginer ofertare (AB, HD, SB)
Nicolae Mirica – Mobil: 0756 192 544
E-mail: nicolae.mirica@technova.ro

Depozit
Str. Cernauti nr. 114
Tel: 0330 803 032

Reprezentant vanzari
Razvan Marchitan – Mobil: 0742 200 440
E-mail: razvan.marchitan@technova.ro

Reprezentant vanzari (SV, BT, NT, IS, BC, VN, VS, CV, HR, GL, BR, TL)
Adrian Papuc – Mobil: 0744 610 773
E-mail: adrian.papuc@technova.ro

Inginer ofertare (SV, BT, NT, IS, BC, VN, VS, CV, HR, GL, BR, TL)
Sorin Bof – Mobil: 0747 200 440
E-mail: sorin.bof@technova.ro

Magazin
Bulevardul Ecaterina Teodoroiu nr. 14A

Reprezentant zonal (GJ, DJ)
Adrian Scheau – Mobil: 0751 029 869
E-mail: adrian.scheau@technova.ro

Reprezentant vanzari (GJ)
Daniel Dumitrica – Mobil: 0724 326 244
E-mail: daniel.dumitrica@technova.ro

Depozit
Divizia 9 Cavalerie nr. 64, Hala 5
Tel: 0356 401 966 | 0749 194 319

Director vanzari (AR, TM)
Bogdan Tod – Mobil:
0752 121 653
E-mail: bogdan.tod@technova.ro

Director tehnic
Cristian Elena – Mobil: 0747 498 422
E-mail: cristian.elena@technova.ro

Sef birou ofertare
Cristian Kadar – Mobil: 0741 161 844
E-mail: cristian.kadar@technova.ro

Director departament ventilatie si climatizare
Robert Csiszer – Mobil: 0790 805 400
E-mail: robert.csiszer@technova.ro

Agent vanzari
Darius Viliga – Mobil: 0751 144 701
E-mail: darius.viliga@technova.ro

Inginer ofertare
Adrian Budure – Mobil: 0740 311 827
E-mail: adrian.budure@technova.ro

Inginer ofertare
Camelia Nastai – Mobil: 0725 587 734
E-mail: camelia.nastai@technova.ro

FORMULAR DE CONTACT

Datele personale pe care le-ati introdus in formularul de contact vor fi procesate numai in scopul de a raspunde solicitarii dvs. si doar daca v-ati dat acordul pentru prelucrarea datelor.
Politica de prelucrare a datelor
Politica utilizare cookie